s Spisovna Chlum s. r. o.
Kontaktujte nás!

Nemáte zkušenosti s využitím služeb komerční spisovny? Jste nuceni skladovat velké množství písemností a zajímají Vás naše služby? Využijte možnosti bezplatné konzultace a kontaktujte nás. Na stránce "Napište nám" je pro Vás připraven kontaktní formulář, přes který nám můžete zaslat své dotazy a my Vás budeme obratem kontaktovat. Ceny kalkulujeme dle stavu spisu.

Komerční spisovna Chlum, s.r.o.

budova spisovny Poskytujeme komplexní služby správy písemností.

Od převozu písemností přes jejich skladování, třídění, vyhledávání informací až po odbornou skartaci.

Neskladujte důležité dokumenty v kanceláři, kde se mohou snadno poškodit a zabírají místo. Svěřte je profesionálům.

 
Naše služby
Kontaktujte nás

Díky profesionálnímu systému skladování budete mít jistotu, že Vaše dokumenty se nemohou ztratit nebo poničit, případně že se k nim nedostane nepovolaná osoba. Provoz spisovny podléhá dozoru státního oblastního archivu v Praze. Veškeré písemnosti jsou uloženy v alkalických archivních krabicích (proti žloutnutí) a opatřeny všemi potřebnými údaji, které jsou navíc zaneseny do počítačové evidence umožňující rychlou orientaci v uložených písemnostech. Samozřejmostí je zabezpečení budovy a evidence všech osob které přicházejí s písemnostmi do styku. V případě potřeby jsme schopni zajistit i ruční třídění písemností "stránku po stránce".

Máte zájem o více informací? Rádi Vám poskytneme všechny potřebné informace a poradíme Vám s volbou nejlepšího postupu při archivaci písemností pro Vaši společnost. Kontaktujte nás telefonicky, emailem, nebo využitejte poptávkový formulář na našich stránkách.